Ana Sayfa  |  İletişim   |  Facebook   |  Twitter   |  İnstagram   |  Youtube   

Katılımcılar

***Katılımcılar; adli sicil kayıtlarını biran önce beyan etmeleri gerekmekte, kampa gelirlerken yanlarında bıçak takımlarını getirmeleri gerekmekte ve imzalanmış sözleşme getirmeleri (veya kamp kayıt masasında da imzalayabilirler) gerekmektedir.***

1-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Mengen‘de düzenlenecek III. Ulusal Aşçılık Kampı’na  Mengen dışından davet edilen katılımcıların bu tarihlerdeki konaklama ve yeme-içme ihtiyaçları ücretsizolarak karşılanacaktır. Katılımcıların ulaşım giderleri kendilerine ait olacak olup, sunulacak ağırlama hizmeti sadece davet edilen ve listelenen kişiler için geçerli olacaktır. Ayrıca katılımcıların etkinlik tarihlerini kapsayan özel sağlık sigortası yaptırmaları ve bilgisini sekretarya ile paylaşmalarıgerekmektedir.  (7 gün sürecek olan kampın amacının gerçekleşebilmesi için, katılım­cıların kamp boyunca tüm etkinliklere etkin bir şekilde katılımı zorunlu olduğunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.)

III. Ulusal Aşçılık Kampı Asil Öğrenci Listesi

  1. Ahmet Erkan              (Kocaeli Üniversitesi)
  2. Ahmet Yaman            (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
  3. Aleyna Kuyumcu       (Haliç Üniversitesi)
  4. Alican Dereli              (Toros Üniversitesi)
  5. Anıl Öztürk                (Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi)
  6. Ayça Dalan                (İstanbul Gelişim Üniversitesi)
  7. Aykut Şimşek            (Atatürk Üniversitesi)
  8. Ayşe Eroğlu               (Toros Ünversitesi)
  9. Ayşe Oğuz                 (Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi)
  10. Ayşegül Kahya          (Harran Üniversitesi)
  11. Ayşenur Özbek          (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
  12. Batuhan Şatır             (Maltepe Üniversitesi)
  13. Behiye Nur Ünal        (Gazi Üniversitesi)
  14. Beril Dinçer                (Okan Üniversitesi)
  15. Berkan Harun Peker     (Selçuk Üniversitesi)
  16. Berkay Süreyya           (Faruk Saraç MYO)
  17. Burak Göre                  (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
  18. Burcu Yıldırım             (Necmettin Erbakan Üniversitesi)
  19. Buse Aktaş                 (Okan Üniversitesi)
  20. Büşra Şener                (Akdeniz Üniversitesi)
  21. Canberk Ökte              (Faruk Saraç MYO)
  22. Cavit Burak Atay         (Süleyman Demirel Üniversitesi-Eğirdir MYO)
  23. Celil Cemal Karakaya (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
  24. Ceren Gümüş             (Akdeniz Üniversitesi)
  25. Ceren Süren                (İstanbul Aydın Üniversitesi)
  26. Ceyhun Saygılı            (Anadolu Üniversitesi)
  27. Cüneyt Avcı                (Süleyman Demirel Üniversitesi-Isparta MYO)
  28. Deren Serbest             (Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi)
  29. Dilara Gölgedar            (Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi)
  30. Dilara Karaytuğ            (Gaziantep Üniversitesi)
  31. Doğancan Büyükdemir (İstanbul Gelişim Üniversitesi)
  32. Doğukan Yaşar            (İstanbul Ayvansaray Üniversitesi)
  33. Dursade Uysal             (Akdeniz Üniversitesi)
  34. Ecem Toksa                (Bahçeşehir Üniversitesi)
  35. Efsun Kılıç                  (Adnan Menderes Üniversitesi-Dereli MYO)
  36. Ege Uykız                   (Aksaray Üniversitesi)
  37. Emine Akgeyik            (İstanbul Gelişim Üniversitesi)
  38. Emrah Eroğlu              (Nişantaşı Üniveritesi)
  39. Emre Delibaş              (Erzincan Üniversitesi)
  40. Emre Telle                  (Beykent Üniversitesi)
  41. Enes Büber                 (İstanbul Arel Üniversitesi)
  42. Erdal Andan              (Adıyaman Üniversitesi)
  43. Erol Taşkın                 (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
  44. Ertuğrul Korkmaz      (Gaziantep Üniversitesi)
  45. Esra Çelebi                 (Aksaray Üniversitesi)
  46. Esra Kaya                   (Balıkesir Üniversitesi)
  47. Ezgi Telli                    (Piri Reis Üniversitesi)
  48. Fatma Abay               (Doğu Akdeniz Üniversitesi)
  49. Funda Cansever         (Giresun Üniversitesi)
  50. Furkan Ünal               (Bahçeşehir Üniversitesi)
  51. Gamze Alemdar         (Kocaeli Üniversitesi)
  52. Gözde Güler              (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi-İçmeler)
  53. Gülçin Coşkun           (Ordu Üniversitesi)
  54. Gülistan Önen            (Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi)
  55. Gülsena Doğan          (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
  56. Hakan Arslan             (Uludağ Üniversitesi)
  57. Hakan Görür              (Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi)
  58. Hatice Evin                (Giresun Üniversitesi)
  59. Hümeyra Fırtına         (Uludağ Üniversitesi)
  60. İbrahim Özgün           (Kırgızistan Manas Üniversitesi)
  61. İsmail Kırıntı              (Pamukkale Üniversitesi)
  62. İsmail Üstünel            (Sakarya Üniversitesi)
  63. Kadir Kutay Akyol      (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi-Milas)
  64. Kıvanç Karagöl          (Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi)
  65. Korhan Özkan            (Selçuk Üniversitesi)
  66. Kübra Dadım              (Acıbadem Üniversitesi)
  67. Kübra Ekinci              (Bülent Ecevit Üniversitesi)
  68. Kürşad Kaan Erdoğan (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi-İçmeler)
  69. Mehmet Anıl Küçükyaman (Süleyman Demirel Üniversitesi-Eğirdir MYO)
  70. Mehmet Yılmaz           (Gazi Üniversitesi)
  71. Melihşah Ulusoy          (Balıkesir Üniversitesi)
  72. Melis Kuş                   (İstanbul Gelişim Üniversitesi)
  73. Melis Salman              (Haliç Üniversitesi)
  74. Mert Cihan                  (Nişantaşı Üniveritesi)
  75. Merve Berber              (Süleyman Demirel Üniversitesi-Şakirkaraağaç MYO)
  76. Merve Bozdemir          (Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi)
  77. Muhammet Cihat İntepe (İzmir Katip Çelebi Üniversitesi)
  78. Muhammet Koçak       (Doğu Akdeniz Üniversitesi)
  79. Mustafa Pehlivan       (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
  80. Nurcan Aslan              (İstanbul Kavram MYO)
  81. Nurcan Uslu               (Necmettin Erbakan Üniversitesi)
  82. Oğuz Kaan Akdoğdu (Sakarya Üniversitesi)
  83. Oğuzhan Aydın         (İstanbul Ayvansaray Üniversitesi)
  84. Olcay Yücel               (Adnan Menderes Üniversitesi-Dereli MYO)
  85. Onur Hökelek            (Harran Üniversitesi)
  86. Onur Tok                    (Ağrı İbrahim ÇeçenÜniversitesi)
  87. Ömer Ateş                  (İstanbul Kavram MYO)
  88. Ömer Faruk Acar       (Erzincan Üniversitesi)
  89. Rahman Yüzlü           (Bülent Ecevit Üniversitesi)
  90. Rojda Görgin               (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi-Milas)
  91. Samet Aköz               (Ordu Üniversitesi)
  92. Sayden Cörüt              (İzmir Katip Çelebi Üniversitesi)
  93. Selin Uslu                   (Süleyman Demirel Üniversitesi-Isparta MYO)
  94. Selin Ünal                  (Anadolu Üniversitesi)
  95. Sema Akdağ              (İstanbul Aydın Üniversitesi)
  96. Senem Kurt                (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
  97. Seray Evren                (Beykent Üniversitesi)
  98. Serhan Özmen            (Maltepe Üniversitesi)
  99. Sinem Nacioğlu          (Süleyman Demirel Üniversitesi-Şakirkaraağaç MYO)
  100. Suelnur Güney         (Beykent Üniversitesi)
  101. Şeref Aydın              (Pamukkale Üniversitesi)
  102. Taha Berk Akbaş     (Abant İzzet Baysal Üniversitesi)
  103. Tolga Kaya              (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
  104. Tolgonay Tölösün    (Kırgızistan Manas Üniversitesi)
  105. Tuğçe Türkmen        (Mersin Üniversitesi)
  106. Ümran Terk              (Anadolu Üniversitesi)
  107. Yağmur Kandıra      (Beykent Üniversitesi)
  108. Yasin Ersin              (Acıbadem Üniversitesi)
  109. Yavuz Taş                (İstanbul Arel Üniversitesi)
  110. Yavuz Yalçın           (Akdeniz Üniversitesi)
  111. Yıldız Dilara Türk    (Piri Reis Üniversitesi)
  112. Yurdagül Duman     (Anadolu Üniversitesi)
  113. Yusuf Kara              (Mersin Üniversitesi)
  114. Yusufcan İşgören    (Adıyaman Üniversitesi)
  115. Zöhre Ulaşlı            (Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi)
  116. Zühal Aksakallı        (Atatürk Üniversitesi)